*** Hotel Claris ubytovanie Praha 2

Hotel Praha 2 Claris Hotel Claris je trojhviezdičkový hotel, ktorý je jedinečný, že hoci sa nachádza v prestížnej časti Prahy Vinohradoch v centre Prahy, okolie hotela je veľmi kľudné. Hotel Claris bol vybudovaný na začiatku tridsiatych rokov 20. storočia a jeho architektúra plne rešpektuje trendy tej doby - v hoteli Claris sa nachádzajú veľké, osvetlené a očarujúce interiéry.

Claris Hotel ubytovanie:
Hotel Claris ponúka 24 pohodlných a moderne zariadených izieb. Všetky izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov. K dispozícii je TV s mnohými programami a bezplatné WiFi pripojenie na internet v niektorých izbách.

Claris Hotel stravovanie:
Hotel Claris ponúka raňajky formou bufetu (v cene). V okolí je niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú české i medzinárodné špeciality.

Hotel Claris služby: Recepcia je k dispozícii pre hostí nonstop, a sú tu pripravený pre Vás rezervovať taxi, výlety, vstupenky do opery alebo divadla, atď. Domáce zvieratá sú povolené len po predchádzajúcej žiadosti. Parkovanie v záhrade hotela Claris za príplatok 350 Kč.

Turistické zaujímavosti v okolí Prahy 2:
Námestie "Námestí Míru" a kostol sv Ludmily: 150m. Kostol Najsvätejšieho srdca Pána od Josipa Plečnika 200m. "Riegrovy sady" park s výhľadom na Prahu 200m. Václavské námestie, Štátna opera a Národné múzeum: 800m. Národné divadlo 2,7 km. Staromestské námestie 2,5 km a Pražský hrad 3,5 km.

Verejná doprava: Metro trasa A - stanice "Námestí Míru"
Z letiska: autobusom číslo 119 do stanice "Dejvická", prestup na metro (linka A) a vystúpte na zastávke "Námestí Míru", hotel je 200 metrov od zastávky. Cesta trvá 35 min.
Z "Hlavnej vlakovej stanice" metrom zastávka "Hlavná stanica", trasa C jednu zastávku na "Múzeum" prestúpte na trasu A a jednu zastávku do stanice "Námestí Míru". Cesta trvá 7 min.
Z "Nádraží Holešovice" vlakové nádražie: metrom zo stanice "Nádraží Holešovice", trasa C do stanice "Múzeum" prestúpte na trasu A a jednu zastávku do stanice "Námestí Míru". Cesta trvá 12min. 
"Florenc" z hlávnej autobusovej stanice - metrom stanica Florenc, trasa C do zastávky "Múzeum", prestup na trasu A a jednu zastávku do stanice "Námestí Míru". Cesta trvá 8 min.
Hotel Praha 2 Claris - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 2 Claris - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 2 Claris - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 2 Claris - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Claris - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 2 Claris - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 2 Claris - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 2 Claris - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 2 Claris - Iybz sú vybavené televízorom