*** Hotel Claris ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 Claris Hotel Claris je tříhvězdičkový hotel, který je unikátní tím, že přestože se nachází na prestižních Vinohradech v centru Prahy, je okolí hotelu Claris velicé klidné. Hotel Claris byl vybudován na začátku 30. let 20. století a jeho architektura plně respektuje tehdejší trendy - v hotelu Claris se nachází hodně osvětlené velké a okouzlující interiéry.

Hotel Claris Ubytování:
Hotel Claris nabízí 24 komfortních a moderně vybavených pokojů. Na každém pokoji je koupelna s vanou/sprchou, WC, fénem, kabelová televize a v některých pokojích zdarma WI-FI internetové připojení.

Hotel Claris Gastronomie:
V hotelu Claris se podávají bufetové snídaně. V okolí se nachází několik restaurací, které mají jídelní lístky složené z českých ale i mezinárodních specialit.

Hozel Claris Služby:
Hostům je k dispozici nonstop recepce, která ráda zajistí také taxi, exkurze, lístky do divadla, na operu a podobně. Ve dvoře hotelu je možné parkování aut za příplatek 350 Kč.

Turistické zajímavosti v okolí Prahy 2:
Náměstí Míru a kostel sv. Ludmily: 150m
Kostel Největějšího srdce Páně od Josipa Plečníka: 200m
park Riegrovy sady s vyhlídkou na Prahu: 200m
Václavské Náměstí, Státní Opera a Národní Muzeum: 800m
Národní divadlo: 2,7 km
Staroměstské náměstí: 2,5km
Pražský hrad: 3,5 km

Hotel Praha 2 Claris - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 Claris - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 2 Claris -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 Claris - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Claris - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 Claris - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2 Claris - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 Claris - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 Claris - Pokoje jsou vybaveny televizorem